Ve spolupráci s firmou Turistické známky s.r.o a vybranými pivovary, jsme uvedli do života projekt, který Vám dává jedinečnou možnost uchovat své vzpomínky navštíveného místa formou Turistické pivní nálepky. Každá  "Pivní" nálepka obsahuje unikátní QR kód, jehož naskenováním do chytrého mobilního telefonu spustíte vyprávěný příběh Turistického známkového místa. Váš sběratelský deník se tak stane jedinečnou zvukovou encyklopedií, která nemá v ČR obdoby. Záznam je optimalizován tak, aby nebylo nutné wi-fi připojení a stačil běžný signál vašeho operátora. Chytrý telefon musí mít samozřejmě fotoaparát a je nutné nainstalovat jakoukoli čtečku kódů.

To ale není vše !!!

Každá "Pivní turistická nálepka" obsahuje vždy herní číselný kupón, jež se lepí se do Turistického deníku. Součástí tohoto deníku je 5 stránek pro 150 slevových kuponů a kuponů sběratelské hry. Narazíte-li při svých cestách na restauraci, penzion apod., viditelně označené samolepkou „Pivní známkové místo”, pak při pořízení Pivní nálepky získáváte možnost:

1. Zúčastnit se sběratelské hry,  jejíž pravidla naleznete ZDE, a která je určena především našim nezletilým sběratelům.

2. V Pivním deníku "pro dospělé" pak naleznou naši plnoletí sběratelé příjemné překvapení.

3. Rozhodnete-li se k nákupu pouzdra ke čtečce elektronických knih z produkce firmy eBook-ctecky.cz a zároveň máte v deníku „nasbírány“ kupóny z Pivních nálepek, můžete arch s nalepenými kupony zaslat na adresu ZDE (tzn. min. 1 kupon = 1% slevy, max. 10 kuponů = 10% slevy) a za příslušný počet kupónů (v ks) Vám bude při nákupu pouzdra poskytnuta příslušná sleva (v %). Platnost nasbíraných kupónů není časově nijak omezena a jsou přenosné.

Přejeme  mnoho šťastných kilometrů na Vašich cestách i radosti z nasbíraných bonusů a slev !!!